İnceleme

2020’nin En Eğlenceli Oyunları.

5 – SpongeBob: Krusty Cook-Off.

Haydi yemek pişirelim!

En çok beklenen mobil oyunlardan biri nihayet uygulama mağazalarına ulaştı. Daha doğrusu, Google Play’de.

Adından da anlaşılacağı gibi, bu oyunda yemek pişirme ve fast food dünyasında kariyer yapmaya başlayan popüler Sünger Bob’u oynuyorsunuz . Denizin altında bulunan kasabada geçen hızlı tempolu bir zaman yönetimi oyunu.

Bob, aç müşterilerin isteklerini yerine getirecek ve Patrick, Squidward, Bay Krabs veya Sandy gibi animasyon dizilerinden normal karakterlerin kadrosuyla etkileşime gireceksiniz. İlerledikçe, kendi restoranınıza bile sahip olabilir ve şehirde yeni yerler açabilirsiniz.

EBEVEYNLERİN BİLMESİ GEREKENLER.

Ebeveynlerin, SpongeBob: Krusty Cook-Off’un iOS ve Android cihazlar için bir zaman yönetimi simülasyonu olduğunu ve popüler TV şovuna dayandığını bilmeleri gerekir . Oyuncular, giderek karmaşıklaşan müşterilere yiyecek sunmaya çalışmakla görevlendirilir Oyun, üretken olma, zamanınızı iyi yönetme, beklentileri karşılama ve hedeflere yönelik çalışma gibi bazı olumlu kavramları güçlendirir.

SpongeBob: Krusty Cook-Off artık Google Play’de indirmek için ücretsiz.

4 – Mana Monsters: Free Epic Match 3 Game.

3 – Harry Potter: Bulmaca ve Büyü.

Harry Potter’ın büyüsünü ve harikalığını eşsiz bir şekilde deneyimlemenin tam vakti! Mobil cihazındaki en büyüleyici eşleştirme bulmacalarını hayranlıkla çözerken büyü yapmaya, mücadeleleri kazanmaya ve Büyücülük Dünyası’nın ilginçliğini kutlamaya hazır ol! Yeni büyüleri ve büyülü yetenekleri yükseltmek ve açmak için seviyeleri geçerek 3’lü Eşleştirme yeteneğini göster. Bu yeni büyüler ve büyülü yetenekler daha zor 3’lü Eşleştirme bulmacalarını çözmene yardımcı olacak. Seni bekleyen büyülü ve muzip mücadelelere hazırlanırken büyülerini yükseltme fırsatını kaçırma.

3’lü Eşleştirme maceranda ilerlerken Harry, Ron ve Hermione’nin bir trolü yenmesi, Fred ve George’un şakalar yapması, Hagrid’in sihirli yaratıklarıyla ilgilenmesi gibi klasik Harry Potter sahnelerinin kilidini aç! Eserleri, konumları ve tuhaf şeyleri tasvir eden kartları toplayarak Büyücülük Dünyası’nın ilginç yanlarını öğren. Ayrıca bu kartlar 3’lü Eşleştirme bulmacalarını çözmene yardım edecek sihirli bir yaratığın yardımını kazanmanı sağlayabilir! En ilginç 3’lü Eşleştirme oyununda kendi büyülü yolculuğuna çıkmak için hazırlan!

2 – EverMerge.

Evermerge’nin karakterleri kendilerini geçmişin eski moda efsaneleri olarak görmüyorlar, zamana ayak uydurmak istiyorlar! Hiç uçan kaykay üzerinde rüzgar gibi giden bir Peter Pan gördün mü? Bu zamansız kahramanların gerçek kişiliğini keşfederken görevleri tamamlamak ve sisi temizlemek için her şeyi eşleştir ve birleştir.

EverMerge, tamamlanması gereken görevlerle dolu günlük eğlence için eşleştirme ve birleştirme simülasyonudur! Kim bilir belki bu yolda kendi masalını yaratabilirsin.

1 – Karlar Ülkesi Maceraları: Yeni Eşleştirme Oyunu.

Heyecan verici ve yepyeni 3’lü eşleştirme bulmaca macerasıyla Disney’in Karlar Ülkesi gözlerinin önünde canlanıyor. Disney’in Karlar Ülkesi ve Karlar Ülkesi 2 filmlerinden esinlenilen bu yepyeni mobil oyunda Krallığı inşa edip yenilerken Elsa, Anna ve Olaf’a katıl. Erindel Krallığı’nı ve başka yerleri de tasarla ve dekore et!

Seni Erindel ve tüm Karlar Ülkesi diyarında yeni ve tanıdık yerlere götürecek yepyeni bir Karlar Ülkesi macerasına katıl ve keşfet. Yüzlerce 3’lü eşleştirme oyunu oyna ve kar taneleri kazanarak şatoyu dekore edip harika görünmesini sağla!

Sunan: Jam City, Inc.

Yükleme sayısı10.000.000+

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı