Mobil Uygulama

Instagram hesabı Dondurma.

instagram Dondurma Nasıl Yapılır?

Instagram hesap dondurma ve geçici kapatma işlemi sosyal medyaya ara vermek isteyen kişiler tarafından oldukça merak ediliyor. Instagram dondurma kullanıcıların Gizlilik ilkeleri endişesi, çok zaman alması, ara vermek istenmesi ve çok fazla reklam olması gibi farklı sebeplerden dolayı geçici veya kalıcı olarak kapatma yapabileceğiniz yöntemleri yazımızda bulacaksınız.

instagram.com hesap dondurma instagram hesap silme işleminde olduğu gibi geri dönüşü olmayan bir işlem değil dondurarak bir süreliğine ara verebiliyorsunuz ve Instagram kullanmak istediğinizde tekrar aktif olarak kaldığınız yerden ancak en az 3 saat aradan geçtikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. instagram hesabınızı tekrak dondurmak için bir hafta aradan geçmesi gerektiğini unutmayın.

instagram dondurma işleminin ilk aşaması.

  • instagram hasabınıza instagram.com adresinden girin ve “profil” sayfasına geçiş yapın.
  • Burada “Profili Düzenle” sekmesini seçin.

  • Yeni açılan sayfanın sağ alt kısmında “Hesabımı geçici olarak kapat” sekmesini seçtiğimizde instagram dondurma işlemi sayfasına ulaşıyoruz.

Instagram hesap dondurma işlemi için son aşama “Hesabını neden kapatıyorsun?” sekmesini tıkladığınızda kapatmak isteme sebebinizi seçebileceğiniz sekme açılmakta ve buradaki nedenlerden birini seçmeniz istenmekte. Size uygun olan seçeneklerden birini seçim yapın. Sunulan seçenekler arasından bir cevabı seçebilir veya doğrudan “Çok zamanımı alıyor” cevabını seçebilirsiniz. Instagram işlemin güvenli şekilde yapılabilmesi için tekrar şifrenizi girmenizi istemekte. Bu alana şifrenizi yeniden girin. Eğer instagram giriş şifrenizi hatırlayamıyorsanız, giriş yapmakla ilgili ipuçlarına bakarak Instagram’dan teknik destek alabilirsiniz.

Instagram hesap dondurmak için son olarak şifrenizi girmeniz gerekmekte.

 

Instagram dondurmak için son olarak “Hesabı Geçici Olarak Kapat” seçeneğini tıklamanız Instagram hesap dondurma işlemi için tamamlayıcı olacak.

Bundan sonra Instagram profiliniz siz yeniden giriş yapana kadar görünmüyor.

Cep telefonu ve Mobil cihazdan Instagram hesap dondurma işlemi için linki tıklayarak hızlı şekilde yapma şansınızda bulunmakta.

Instagram hesap dondurma linki.

Instagram dondurma linki ile doğrudan hesap kapatma ekranına gidebilirsiniz.

Burada hesabınızı ve şifrenizi girdikten sonra direkt olarak hesabı dondur sayfasına ulaşacaksınız.

INSTAGRAM DONDURMAK İÇİN TIKLAYINIZ (GEÇİCİ KAPATMA LİNKİ)