Mobil Uygulama

Spotify indir.

Spotify Download.

Spotify, Dünyada ve Türkiye’de Android, IOS ve bilgisayarınızdan online müzik dinlemenizi aynı zamanda müziklerinizi direk olarak telefonunuza indirmenizi sağlayan mükemmel bir uygulamadır.

İster sıkı bir müzik hayranı olun, ister işe giderken ara sıra bir şarkıyı dinlemeyi sevin, Spotify her ilgi alanı ve kişi için etkileyici bir müzik koleksiyonunu bir araya getiriyor.

Bu küçük uygulamayla binlerce müzik albümünü ve farklı müzikleri dinleyebilecek, istediğiniz müziği seçip internet bağlantınız olmadan dinlemek istediğiniz çalma listesini oluşturabileceksiniz.

Spotify, Tek olumsuz yanı bu müzikten yararlanabilmek için Spotify’da premium hesabınızın olması gerekiyor, ki bu durum tüm reklamları ortadan kaldırır ve istediğiniz yerde istediğiniz zaman müziklerinizi dinlemenizi sağlar.

Spotify cep telefonları için şüphesiz, en popüler çevrim içi müzik hizmetinin premium kullanıcıları için olmazsa olmazı.

Spotify indirmeli misin?

Evet. Bu platformda bulabileceğiniz müzikler sizi şaşırtacak. Günlük ve haftalık şarkı önerileri, belki de bir sonraki favori reçelinizi keşfetmeyi dört gözle beklerken kulaklarınızı dikleştirecektir. Tabii ki, kendi müziğinizi zaten seçtiyseniz veya sanki çalma üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmak istiyorsanız, Spotify ilk tercihiniz olmayabilir.

Spotify Uygulamayı indirin.

Spotify uygulamayı indirmek tamamen ücretsizdir ve müzik çalmak gibi temel özellikler için herhangi bir ücret alınmaz.

Aşağıdaki her cihaz için Spotify’ı nasıl indireceğinizi öğrenin.

İpucu: Spotify’da yeni misiniz? Başlamak için kılavuzumuza göz atın .

Spotify Masaüstü Bilgisayar için.

  1. www.spotify.com/download adresine gidin . İndirme işleminiz birkaç saniye içinde başlamazsa , indirmeyi yeniden başlat’ı tıklayın .
  2. İndirilenler klasörünüzde uygulamayı arayın ve çift tıklayın.
  3. Kurulum adımlarına devam edin.
  4. Giriş yapın ve müziğin keyfini çıkarın!

Spotify Uygulamayı indiremiyorsanız, web oynatıcımızı kullanarak tarayıcınızdan müzik çalabilirsiniz .

Spotify Mobil ve tablet.

Hareket halindeyken Spotify müzik dinlemek için Google Play veya Apple uygulama mağazasından Spotify’ı indirin. 

Google Play Spotify ile Android’de
Spotify iOS’ta AppStore ile

Spotify Diğer cihazlar.

Diğer cihazlarda Spotify dinlemek için, cihaza bağlı olarak ayrı bir uygulama gerekli olabilir veya olmayabilir. Daha fazla bilgi çin hoparlörlerinizde , arabanızda , televizyonunuzda veya oyun konsolunuzda nasıl oynayacağınıza bakın.

Kaynak : Spotify.