Mobil Uygulama

YouTube Müzik Dinleme Uygulaması.

YouTube Music.

YouTube video izleme web sitesi ilk olarak Şubat 2005 yılında yayın hayatına başladığından beri yüklenen milyonlarca videonun dünyada en çok takipçi ve abonesi olan internet sitesidir. YouTube müzik klipleri benzersiz içeriklere sahip varsayılan platformdur. YouTube yüklenen binlerce hit içerik içinde olanlar milyarlarca kez izlenmiştir. YouTube içerikleri yüksek veri içeren video dosyalarından oluştuğu için veri depolamasını Dünyanın farklı yerlerindeki veri merkezlerinde saklamaktadır. YouTube’ta video ve içerik yükleyenler YouTuber olarak tanımlanmakta ve yükledikleri içerikleri sayesinde gösterim başına gelir elde etmektedirler.

YouTube muzik video

YouTube muzik video

YouTube müzik akışı aradığınız her şeye sahip olarak Kasım 2015 yılında eşsiz bir ara yüz ile web sitesi ve mobile YouTube müzik uygulaması ile birlikte ücretli olarak müzik yayınına başladı. Ücretli uygulama ile arka planda çalma, reklamsız oynatma ve çevrim dışı çalma için müzik indirme imkânı sunmaktadır. YouTube müzik Spotify ve Apple Müzik uygulamalarına güçlü bir rakip olmuş durumda.
YouTube müzik ücretsiz modunu kullanmak isteyenler için video reklamları gösteremediğinden arka planda ses moduna izin vermiyor.

Tüm Zamanların En Çok İzlenen YouTube Videoları.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı