Yaşam

Ankara Hava Durumu.

5 Günlük Ankara Hava Durumu.

Ankara ilinin en güncel hava durumu tahmini. Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM) verileri olarak eksiksiz ve anlık olarak sunmaktadır. 

BÖLGEMİZDE HAVA DURUMU.

ESKISEHIR HAVA DURUMU..

KONYA HAVA DURUMU.

 

Günlük en yüksek ve en düşük değerler, geçmiş yıllara ait ortalamalar da dahil olmak üzere İstanbul hava durumu, Türkiye için aylık hava durumu tahmini.

Son dakika hava durumu verilerine göre Ankara için 5 günlük hava durumunu görmek ister misiniz? Ankara ve diğer şehir için 5 günlük hava durumu raporu öneriyor.

 İstanbul, Trabzon, İzmir, Hava durumu, Karadeniz, İstanbul hava durumu, Adana hava durumu, İzmir hava durumu.

Ankara şehrine seyahat etmek mi istiyorsunuz?

  • Saatlik tahminlerde “Beklenen Hadise” kısmında verilen hava durumu, geçmiş 3 saatlik periyot içindeki hâkim hava durumunu göstermektedir.
  • Saatlik tahminlerde “Rüzgâr Hamlesi” kısmında verilen değer, geçmiş 3 saatlik periyot içinde rüzgâr hızındaki ani artışı temsil etmektedir.
  • Saatlik tahminlerde “Hissedilen sıcaklık“, aynı saatte tahmin edilen hava sıcaklığı ile nispi nem ve rüzgâr değerlerine göre hesaplanmaktadır. Bu sıcaklık, iklimsel çevre, giysilerin ısı direnci, vücut yapısı ve kişisel durumdan olduğu kadar, termometre sıcaklığı, nispi nem, rüzgâr ve radyasyon gibi dört meteorolojik faktörden etkilendiği için sübjektif bir kavramdır.
  • Diğer tahmin bilgileri, tahmini yapılan zaman civarında beklenen değerleri göstermektedir.
  • Bu sayfada kullanılan HAVA TAHMİNİ simgeleri ve SON DURUM simgeleri nin açıklamalarına buradan ulaşabilirsiniz.

Ankara hava durumu için sunulan veriler, sadece tahmin amaçlıdır.