Yaşam

Bahçe Dekorasyonu Fikirleri.

Müstakil Ev Bahçe Dekorasyonu.

Bahçede parti sezonuna resmen girdik! Bahçenizde daha fazla atmosfer ve kişilik için bahçe süslemelerini ve dekorasyon satın alabilirsiniz ya da kendi yeteneklerinizi ortaya koyabilirsiniz. Veranda ve arka bahçe alanınızı nihai açık hava vahasına dönüştürmek için ipuçlarından bazı fikirlerden faydalanabilirsiniz. Bu arka bahçe dekorasyon fikirleri ve projeleri sadece kolay değil, aynı zamanda tamamen bütçe dostu.

Tuğlalardan, oto lastiklere kadar, bahçenizde yaratıcılığınızı parlak bahçe süslemeye başlamak için tam zamanı.

Bahçenizi yenilemek ve bahçenizin rutin görünümüne biraz renk katmak için bu son derece sanatsal proje gibi başka dekorasyon fikirleri de var. Garajınız dan işe yaramaz lastiklerden bazılarını alın, boyayın ve herhangi bir bitkiyi yerleştirin, çünkü bu, bahçenizin güzelliğine katkıda bulunacak başka bir tekniktir. Bitkilerinizi istiflemek de bugünlerde modaya uygun bir şey oldu, bu yüzden bahçenize yetiştirdiğiniz bazı bitkileri düzenleyin. Bahçenizin görünümünü değiştirmek için sabırsızlanıyorsanız, bahçe zemininde süper sevimli ve süslenmiş göründükleri için bazı nehir taşları ve çakıl taşlarının yardımıyla da bazı yollar yapmayı deneyin.

1- Boncuk kristal sulama kabı.

Boncuk kristal sulama kabı

Eski bir sulama kabı alın ve kristal boncuklar ile güzel bir bahçe dekorasyonuna dönüştürün. Bu fikri birçok nedenden dolayı seviyorum. Muhteşem ve bahçe temanıza uygun. Boncuk kristaller su kabının ağzından gelen suya benziyor, bu çiçek bahçenize veya arka bahçenize güzellik katmanın gerçekten kolay bir yoludur.

2- Renkli jant çiçekler.

Renkli jant çiçekler

Eski jant kapaklarını genellikle hurdacılarda ve yol kenarlarında bulunabilir ve oldukça ucuzdur. Eski jant kapaklarını eve götürebilir ve çimleriniz için muhteşem renkli çiçeklere dönüştürebilirsiniz. Eski jant kapaklarını parlak renkler boyayın ve sonra eski tahta kazıkları veya hatta kırık kürek saplarını kullanarak bahçenize yerleştirin. Ekleyeceğiniz birkaç tane yaprak ile kolay ve çok güzel bir dekor oluşturabilirsiniz.

3- Kuş banyosu.

Kuş banyosu

Alice harikalar diyarında mad hatter tarzı kuş banyosunu oluşturmak için eski çaydanlıklar, bardaklar ve tabaklar kullanın ve daha çılgın bir şapkacı görünümü vermek istiyorsanız değiştirebilirsiniz. İstediğiniz renkte boyayın ya da harika bir alice harikalar diyarında görünümü eklemek istiyorsanız, farklı parçaları farklı parlak renklerde boyayın ve farklı süslemeler ekleyin.

Pencere Tentesi.

Pencere Tentesi

Basit bir tente yardımı ile, arka bahçeye bakan bir pencere evinizde kendi barınız olarak hizmet edebilir. 

Eski Merdivenden Çiçeklik.

Bahçenizde çiçek ve sebzelerinizi yetiştirmek için yeterli alanınız yok mu? Bahçenizde eski boyalı bir merdiveni istiflemek için değerlendirebilirsiniz. Biyolojik bitkiler bize sadece temiz hava sağlamada değil, aynı zamanda çevremizde gerçekten eşsiz olan tazelik yaratmada da bize destek verdiği için, yukarıdaki fikirlerin hepsinden olmasa da bahçe alanınızda rahatlatıcı bir atmosfer yaratmak için deneyin.

Kaynak: diyncrafts.com,